خبر های فوری:

چیزی پیدا نشد

تعبیر خواب غرق شدن در دریا

تعبیر خواب غرق شدن در دریا

تعبیر خواب تا حد زیادی به زمینه شخصی، احساسات و تجربیات زندگی فرد بستگی دارد ولی در حالت کلی خواب غرق شدن به معنی این است که شما در زندگی روزمره با مشکلات، استرس‌ها و فشارهایی روبه رو هستید و شاید یک سری تغییرات اساسی قرار است به طور غیر منتظره‌ای در زندگی‌تان رخ بدهند. بعضی اوقات این رویا نشان می‌‌دهد که چیزهای بسیار زیادی در زندگی‌تان جریان دارد تا حدی که اداره کردن آن‌ها برای‌ شما دشوار و سخت است و اگر در خواب نتوانستید خود را نجات دهید به این معنا است که توانایی با مشکلات را ندارید ولی اگر در خواب دیدید که نجات پیدا کردید، به معنای پیدا کردن راه حل برای مسئله‌ها و به پشت سر گذاشتن چالش‌هایی است که در زندگی با آن‌ها مواجه هستیم.

تعبیر خواب غرق شدن در دریا از نظر عالمان و معبران

تعبیر خواب غرق شدن در دریا امام صادق

امام صادق درباره تعبیر این خواب می‌فرمایند:

 • اگر خواب درباره خود شخص باشد بیانگر از دست دادن امید و انجام یک عمل نادرست و غلط است.
 • دیدن خواب غرق شدن در آب سرد به معنی لذت بردن از پول حلال است.
 • تعبیر دیدن خواب غرق شدن در آب گرم، غرق شدن در پول حرام است.

تعبیر خواب غرق شدن در دریا حضرت یوسف

به گفته حضرت یوسف تعبیر خواب غرق شدن در آب نشانه‌ی، اتفاقات خوب در آینده و داشتن آینده‌ای روشن و پراز برکت است

تعبیر خواب غرق شدن در دریا ابن سیرین

از نظر این عالم غرق شدن در آب به معنی ناتوانی در برابر زنده ماندن است و فرد درگیر و دچار گناهان زیادی شده است و در لذت‌های دنیای غرق شده، بهتر است بعد از دیدن این خواب زندگی خود را مرور کنید و گناه دست بردارید. تعابیر دیگر از ابن سیرین:

 • فرمانروا او را به هلاکت می‌رساند
 • اگر در خواب توانست دس و پای خود را تکان دهد و شناور می‌شود به مال وثروت زیادی می‌رسد.
 • اگر موفق به نجات خود شد، گناه او بخشیده می‌شود.
 • اگر شخصی را در خواب دیدید که غرق شد، به این معناست که او به ثروت، نعمت و آرامش می‌رسد.

تعبیر خواب غرق شدن در دریا آنلی بیوتن

 • اگر در خواب دیدید که درحال غرق شدن هستید بدین معنا است در موارد اقتصادی و مالی دچار مشکل می‌شوید.
 • اگر در دریا غرق نشدید و نجات پیدا کردید تعبیرش به این صورت است که شما به موفقیت می‌رسید و پله‌های ترقی برای شما مهیا می‌شود و به موقعیت و جایگاه والایی می‌رسید.
 • اگر شما در خواب برای نجات دیگران در آب تلاش می‌کنید به این معناست که شما برای اطرافیان و دوستان خود منفعت دارید و فردی مفید در زندگیشان هستید.

تعبیر خواب غرق شدن در دریا لوک اویتنهاو

 • یکباره در آن غرق شدن: اتفاق ناگواری یکباره در زندگی شما رخ می‌دهد.
 • غوطه‌ور بودن در آب و غرق شدن: در زندگی با مشکلاتی مواجعه می‌شوید و یا با شریک زندگیتان با ناسازگاری روبه رو می‌شوید.
 • دیدن غرق شدن دیگران در دریا: سود و منفعتی که از تلاش حاصل می‌شود.

تعبیر خواب غرق شدن در دریا با توجه به موضوعات مختلف

تعبیر خواب غرق شدن در دریا با توجه به موضوعات مختلف

تعبیر خواب غرق شدن دیگران

اگر در خواب ببنید که فردی در حال غرق شدن می‌باشد، نشانه تحت فشار بودن و ناتوانی در برابر مسئولیت‌های زندگی و احساس فروپاشی در مقابل انتقادات و نظرات دیگران به خود و این خواب به حس مسئولیت پذیری بیش از حد هم اشاره دارد. ولی اگر شما فردی که در حال غرق شدن است را نجات دهید به این معنا است که رابطه‌ای دشوار و سختی در پیش دارید که خوشبختانه با موفقیت آن را پشت سر می‌گذارید و همچنین نشان‌دهنده توانایی شما برای غلبه بر موانعی باشد که سر راه‌ شما قرار خواهند داشت.

تعبیر خواب غرق شدن در آب و مردن

اگر در خواب دیدید که در دریا فرو رفتید و درحال غرق شدن هستید تعبیرش می‌تواند به معنای این باشد که در زندگی آینده با مشکلات و موانعی رو به رو می‌شوید که توان مقابله کردن با مشکلات برایتان سخت و دشوار است. ممکن است خطری در آبنده شما را تهدید کند و به شما آسیب جدی بزند. تعبیر کلی این خواب، برگرفته از اندوه و درد می‌باشد.

تعبیر خواب غرق شدن در آب به دست دیگران

اگر در خواب خود دیدید که شخصی قصد غرق کردن شما را دارند نشانه بر این است که آن شخص در آینده دشمن شما خواهد بود و در اومری قصد شکست و ضربه زدن شما را دارد و بدخواهان می‌خواهند شما را از جایگاهی که دارید به زیر بکشند. از تعبیر این خواب پند بگیرید و نسبت به اطرافیان خود هوشمندانه رفتار کنید. دوست و دشمن خود را بشناسید تا در زندگی واقعی ضربه نبینید.

تعبیر خواب غرق کردن شخصی در آب

اگر در خواب دیدید که درحال غرق کردن کسی در آب هستید نشانه بر این دارد که ازآن شخص خاطرات بدی دارید و سعی در فراموش کردن اتفاقات و رویدادهای مرتبط به آن فرد را دارید.

تعبیر خواب نجات یافتن از غرق شدن

خواب نجات یافتن از غرق شدن در آب تعبیرش می‌تواند به این صورت باشد، اگر در برهه‌‌ی زمانی خطرناک و دشوار گیر کردید برای شما یک کمک و حمایت ناگهانی و نجات بخش مهیا می‌شود که می‌توانید از این بازه زمانی رهایی پیدا کنید. همچین شرایطی ممکن است در خصوص مسائل‌های مختلف مانند مسائل روحی، جسمی، عاطفی، مالی و سلامتی صدق می‌کند.

تعبیر خواب غرق شدن فرزند

اگر در خواب دیدید که فرزند شما در حال غرق شدن است معنی این خواب می‌تواند اینگونه باشد که ممکن است فرزند شما دچار مشکلات، افسرگی، ناامیدی و وجود موانعی در زندگی‌اش باشد  و گاهی مواقع می‌تواند نشان‌دهنده عصبانیت و ناراحتی باشد.

معنی دیگر این خواب این است، فرزندتان در زندگی آینده به موفقیت می‌رسد و توانایی‌های فردی او افزایش پیدا می‌کند.

تعبیر خواب غرق شدن مادر

این خواب می‌تواند بیانگر وابستگی شما به مادرتان باشد که نسبت به مادر خود حساس هستید و بیشتر مواقع نگران او می‌شوید و همچنین ممکن است نشان‌دهنده این باشد که در برابر حفاظت و حل مشکلات او ناتوان هستید.

تعبیر خواب غرق شدن پدر

اگر در خواب دیدید که پدر و شخصیت مهم زندگی‌تان در حال غرق شدن است به معنی این است آن فرد در مسائلی دچار مشکل شده و به کمک شما نیاز دارد.

 

امیدوارم این مطالب برای شما مفید باشد.

0 مورد نقد و بررسی

→ خواندن مطلب قبلی

مکان‌های تفریحی در ایران مناسب برای فصل تابستان

خواندن مطلب بعدی ←

مناطق تفریحی در جنوب کشور کدامند؟

نوشتن نظر شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

محبوب ترین